Diskusné fórum InstantHeal

Ezoterika, duchovný rozvoj a liečiteľstvo.

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Anjelske písmo
PoslaťNapísal: 10 Feb 2006 16:39 
Obrázok užívateľa

hm, tak tento tyzden som bola na anjelskom písme, kde som komunikovala s anjelom straznym. aky je vas nazor na toto?

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 10 Feb 2006 16:44 
Obrázok užívateľa

Skus povedat viac, ak chces :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 10 Feb 2006 17:47 
Obrázok užívateľa

Taky by mě to zajímalo :P

Eyeh Asher Eyeh (JÁ JSEM, ŽE JÁ JSEM)

Naposledy upravil Lightworker dňa 13 Feb 2006 22:41, celkovo upravené 1

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 13 Feb 2006 12:36 
Obrázok užívateľa

anjelske pisme ma svoje klady aj zapory, pretoze hoci sa medium napaja na anjela alebo duchovneho sprievodcu, stale je to len clovek...ktory ma ego...
a kedze dnes je velka cast toho co sa robi ,,biznis,, treba si dat pozor aj na to, ako medium pozname.Stretla som sa s tym, ze do ,,posolstva anjela,, su vlozene aj veci, ktore su sformulovane tak, aby vytiahli z nasej kapsy co najviac penazi...
poznam aj ludi, ktori su vyslovene zavisli na anjelskom pisme a pred kazdym rozhodnutim utekaju za ,,anjelom,, :roll: :roll: :roll:
poznam aj zopar reikistov ktori bez anjelskeho pisma ani nerobia terapiu, aby sa na nich nic ,,zle,, nenalepilo... :roll:
zelam vela stastia a hlavne pouzivajte pri tom intuiciu a tiez vlastny rozum :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 13 Feb 2006 14:41 

A hlavne vyciťovanie. Pri každej mediálnej činnosti je veľmi dôležité vedieť, s kým komunikujem (predovšetkým s akou úrovňou)! :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 13 Feb 2006 16:18 
Obrázok užívateľa

No, člověče, fazon, ale jak to poznat?

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 13 Feb 2006 22:43 
Obrázok užívateľa

vsetko je o vnutornom hlase, ci intuicii, vycitovani a precitovani... atd. da sa to ,,naucit,,.
Aj ked musim podotknut, ze to nie je ucenie ako take..je to len rozpamatavanie sa :D

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 14 Feb 2006 09:22 

Regina píše:
No, člověče, fazon, ale jak to poznat?

Jednoducho. Treba si vypestovať cit, intuíciu. Ale aj dovtedy sa to dá. Každý človek totiž cíti, má určité pocity, len si to neuvedomuje. A práve všímanie si týchto pocitov a ich rozoznávanie je to, čo určuje hĺbku komunikácie. Zjednodušene, ak máš pritom dobrý pocit (ktorý však musí vychádzať hlboko zo srdcovej čakry a nie z hlavy, pretože aj hlava dokáže mať určité pocity, dokonca aj pocit lásky), tak je to ok, ak nie, tak radšej prerušiť komunikáciu. To je jednoduchý základný návod. :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 14 Feb 2006 22:45 
Obrázok užívateľa

ano, suhlasim s Tebou Fazon :D

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 15 Feb 2006 01:24 
Obrázok užívateľa

Ale Fazon,
to jsi moc neodpověděl na to, co se tě ptala Regina. To je všeobecná věc, co jsi tu napsal. Ale ty jsi se zmínil o tom:
Citácia:
Pri každej mediálnej činnosti je veľmi dôležité vedieť, s kým komunikujem (predovšetkým s akou úrovňou)!

to by mě taky zajímalo, jak poznáš, že jsi se napojil na nějakou duši, která ti třeba podstrkuje, že je z nejvyšších sfér a ty to i můžeš tak cítit srdcem, ale ono to tak třeba vůbec není, jak si myslíš? A můžeš si to prociťovat jak chceš intuicí!? Výsledek bude pořád ten samý - myslíš si pořád, že komunikuješ s vyššími sféramy.

Můžeš to nějak rozvinout víc, jak to chceš poznat?

Jak si chceš třeba vypěstovat cit a intuici, když nevíš, v které úrovni se nacházíš? Můžu mít pocity jako "blázen", ale když budu komunikovat s nízkým astrálem, tak jak budu vědět, že je to nízký astrál a ne co si třeba právě myslím, že by to mohly být vyšší sféry? Chápeš, co tím chci vyjádřit? Když má ten člověk třeba jen tu jednu zkušenost? Jak má poznat, co je to za komunikaci?? :wink:

Doufám, že jsem ti nezamotal hlavu :D :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 15 Feb 2006 08:35 

Lightworker píše:
Ale Fazon,
to jsi moc neodpověděl na to, co se tě ptala Regina. To je všeobecná věc, co jsi tu napsal. Ale ty jsi se zmínil o tom:
Citácia:
Pri každej mediálnej činnosti je veľmi dôležité vedieť, s kým komunikujem (predovšetkým s akou úrovňou)!

to by mě taky zajímalo, jak poznáš, že jsi se napojil na nějakou duši, která ti třeba podstrkuje, že je z nejvyšších sfér a ty to i můžeš tak cítit srdcem, ale ono to tak třeba vůbec není, jak si myslíš? A můžeš si to prociťovat jak chceš intuicí!? Výsledek bude pořád ten samý - myslíš si pořád, že komunikuješ s vyššími sféramy.

Horeuvedená odpoveď je odpoveďou na otázku. Ale tu nie je miesto, aby som to mohol zoširoka rozviesť. Pretože nie je cítenie ako cítenie. Pozdvihnutím, aktiváciou a každodenným prežívaním energetických tiel a v energetických telách si človek jednoducho (aj človek, ktorý nie je jasnovidný) môže vypestovať preciťovanie úrovní a bytostí, prichádzajúcich k nemu. A poviem ti zo skúsenosti, že je obrovský rozdiel kým som ešte necítil tie úrovne a potom, keď som ich už cítil. Dá sa to naučiť a vypestovať. Je to však vnútorné vyciťovanie, nie vonkajšie, nie mysli a tela, ale duše a ducha. A to, čo som napísal a čo je uvedené vo všetkých svätých knihách a v knihách niektorých autorov, ktorý píšu vzletné slová, to som priamo aplikoval vo svojom živote, bez tých vzletných slov. Áno, dá sa to priamo použiť a správne aj fyzické používanie vedie človeka ďalej dopredu a vyššie.
Dokonca po pozdvihnutí energetických tiel ti prichádzajú informácie týkajúce sa tvojej životnej úlohy, tvojho miesta v tejto inkarnácii, napr. mne prišli učenia, týkajúce sa môjho poslania a automaticky prišli aj spomienky na minulé životy. Túto techniku som potom zhrnul do kurzov Zjednotených čakier a tam to vyučujem. Nie je to žiadny kumšt a práve preto, aby každý si bol vedomý svojho života a nepotreboval barly vo forme slepej viery (hoci to niektorí popierajú, že by bola slepá), ale aby každý človek priamo vedel, kde je jeho miesto, čo má robiť a aby to aj začal robiť. Tá informácia potom vychádza z vnútra človeka a nie z vonka, od druhých ľudí. Potom človek nielenže má istotu, ale priamo vie, čo má robiť a nemusí "vždy behať" za "veštkyňami". Je to síce pomalé, v porovnaní s „osvietenskými“ kurzami niektorých „učiteľov“ (česť výnimkám, a v poslednom čase je ich aj viac), mne to samému trvalo viac ako 3 roky, ale pretože to musím vyučovať a odovzdávať ďalej, bol som vedený z malilinkého kroku na malilinký krok, aby som preskúšal a doslova preskákal skoro všetko, čo sa týka tejto cesty.
A ešte je veľa vecí, ktoré môžeme použiť pre náš vývoj. Každý človek je iný a každý človek potrebuje vlastnú cestu. A práve preto je pri každom človeku duchovný vodca, ktorého úlohou je vyučovať človeka. A toľké hľadanie vonkajšieho majstra, učiteľa vo fyzickom svete je vlastne nevedomá túžba a spomienka na učiteľa, ktorý je pri každom človeku. Len my sme sa naučili vždy hľadať vonku a nie vo vnútri, pretože cesta k týmto duchovným bytostiam vedie cez vnútro človeka. Až potom, keď začne objavovať svoje vnútro spozná, kým on vlastne v skutočnosti je. Začína to rozpoznávať a až potom naozaj začína rozpoznávať aj druh a úroveň bytostí, ktoré k nemu prichádzajú. Pretože k človeku prichádzajú aj negatívne bytosti, nielen pozitívne. A môže ti povedať, že je to ako nebo a zem. Ich vyžarovanie je úplne iné. A práve svojim vyciťovaním človek sa naučí rozpoznávať vyžarovania nielen bytostí v jeho okolí, ale aj ľudí na Zem inkarnovaných, ale aj všetky druhy samotných energií. A potom môže začať používať aj iné energie, nové energie, ktoré v súčasnosti začali prichádzať na Zem a automaticky (podľa svojej životnej úlohy) dostáva zasvätenia a silu pre riešenie určitých úloh. Práve preto sa v súčasnosti objavujú nové zasvätenia. Ale treba dávať pozor, pretože intenzita a kvalita zasvätenia závisí predovšetkým aj od energetickej čistoty daného „majstra“, učiteľa. A to by sa mal každý človek naučiť rozoznávať sám.
Pokiaľ som niečo vynechal, môžeš ma na to upozorniť. Táto téma je veľmi rozsiahla, pretože sa týka celého človeka a jeho každodenného života, lebo to všetko, čo je v ňom sa v konečnom dôsledku musí (!) prejaviť vo fyzickom živote skôr či neskôr. A nie je jedno, čo je v človeku, pretože zosilneným tlakom svetla, ktoré sa ešte stále zosilňuje, sa nakoniec z človeka prejaví aj fyzicky všetko, čo je v ňom, nech je to dobré alebo zlé.
Takže žiadna abstrakcia a vzletné slová, ale tvrdá, usilovná práca na sebe a v sebe samom.
:wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 15 Feb 2006 08:44 

Lightworker píše:
Můžu mít pocity jako "blázen", ale když budu komunikovat s nízkým astrálem, tak jak budu vědět, že je to nízký astrál a ne co si třeba právě myslím, že by to mohly být vyšší sféry? Chápeš, co tím chci vyjádřit? Když má ten člověk třeba jen tu jednu zkušenost? Jak má poznat, co je to za komunikaci?? :wink:

Doufám, že jsem ti nezamotal hlavu :D :wink:

Keď má človek len jednu skúsenosť, to mu nič nepomôže. Z nikoho sa bez učenia a praktických skúseností nestane "majster".

Veľa rokov som mal zamotanú hlavu, pretože aj ja som hľadal vonku, miesto toho, aby som začal hľadať vo vnútri. Uplynul veľmi dlhý čas, kým som si to uvedomil a zmenil svoj postoj. Na začiatku cesty som ani ja nevedel, s kým komunikujem. Bolo treba veľa času a aj trpkých prežití na to, aby som si to po dlhšom čase uvedomil. Až potom sa veci začali dávať v mojom vedomí na správne miesta a do správnych súvislostí a vôbec až potom som skutočne, do hĺbky začal chápať samotný každodenný život, ako aj jeho zmysel a význam nielen rozumovo, ale priamo v správnom spojení vnútorných citov a vonkajšieho rozumu.

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 15 Feb 2006 11:48 
Obrázok užívateľa

iha, teda tu sa to pekne rozbehlo.. fazon, vitam ta srdecne v nasom fore.. teraz blizsie napisem k tej mojej skusenosti..neviem, stale mam z toho take zmiesane pocity, mierny vietor v hlave..odporucila ma tam sefka v jednej firme kde pracujem popri skole. bola tym strasne unesena. tak div ze tam nenahrnula celu kancelariu :) ja som az taka unesena nebola, pretoze pani, ktora mi to robila, sa pred pismom pytala na urcite veci, rodina, vztahy v nej a okolo, mala som klast otazky pre anjela, ktore ma zaujimaju.. posobila prijeme.. a potom zacalo pismo.anjel ma privital, predstavil mi zopar zivotov, spomenul kliatby ktore boli na mna uvalene, odporucil mi urobit si este raz kurz Reiki2, pretoze "zasvetenie nebolo vhodne pre tvoju dusu, tu sa len urcita karmicka zalezitost vyrovnala" a odporucil mi aj pani, ktora je zhodou okolnosti nejaka znama ta pani,ktora mi robila pismo. po dalsich radach sa anjel so mnou rozlucil a odporucil prist o dalsie 2 mesiace. a potom ma jej kolegina cistila od kliatieb, ktore boli na mojej dusi neurekom.. tak to je moja skusenost..
vela slnka vsetkym :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 15 Feb 2006 12:05 
Obrázok užívateľa

Fazon,

ty jsi se ale rozepsal. :wink: Jo ano souhlasím s tebou! :P

Jen jsem chtěl, abys to téma trochu rozvedl a vidím, že znáš :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 15 Feb 2006 15:40 
A aby som to ešte trochu rozviedol. Neodporúčam anjelské alebo hociaké písmo, ktoré je automatické. Ale vedomé písanie odporúčam. To naozaj posúva dopredu človeka. Ale žiadne automatické a nevedomé napájanie sa na hocikoho nie je správne. :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 15 Feb 2006 15:43 

Sorry, ten anonym som bol ja. :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 15 Feb 2006 15:51 

Sú aj iné spôsoby, ako komunikovať so strážnym anjelom, duchovným vodcom alebo duchovnými učiteľmi. :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 16 Feb 2006 09:51 
Obrázok užívateľa

fazon: Neodporúčam anjelské alebo hociaké písmo, ktoré je automatické. Ale vedomé písanie odporúčam. To naozaj posúva dopredu človeka. Ale žiadne automatické a nevedomé napájanie sa na hocikoho nie je spravne.

Mozes to blizsie vysvetlit?

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 16 Feb 2006 15:04 

Mykaellle píše:
Mozes to blizsie vysvetlit?

Čo mám bližšie vysvetliť? To, čo odporúčam alebo to, čo neodporúčam? :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 18 Feb 2006 12:27 
Obrázok užívateľa

fazon :D
zdravim Ta :wink:
musim povedat, ze so zaujmom sledujem ako sa tu otvaras a som rad, ze mozem byt pri tom.
To co pises, poznam z vlastnej skusenosti. Samozrejme ze nie kazdy bod Tvojho prispevku sa zhoduje s mojimi skusenostami, lebo Ty si svoj usek cesty presiel inym sposobom ako, mozno bolo "ine pocasie", :P mal si iny "dopravny prostriedok", stretol si inych ludi, spoznaval v inom vnutornom rozpolozeni... preto sa aj cesty rovnakym smerom dost lisia, lebo kazdy vnima vsetko inym sposobom.
Ak postavi pred obraz troch ludi a popytas ich, aby Ti o nom nieco povedali, budu Ti hovorit o troch rozdielnych obrazoch.
Preto to zdanie, ze nieco je ine ako si myslim ja...

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 21 Feb 2006 21:51 
Obrázok užívateľa

Citácia:
fazon: Neodporúčam anjelské alebo hociaké písmo, ktoré je automatické. Ale vedomé písanie odporúčam.

Tomu taky nerozumím. Automatické písmo je, že se naladím a požádám nějakou bytost o zprávu.
Vědomé psaní chápu tak, že esensovi napíšu dopis. To bude milé, esens bude mít radost, ale tím se nedozvím novinky pro sebe. Leda, až mi napíše on zpátky. :)
Co jsi myslel, fazon, tím vědomým psaním?

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 22 Feb 2006 16:34 

Regina píše:
Co jsi myslel, fazon, tím vědomým psaním?

Napr. niektorý používajú automatické písmo tak, že si pritom vypínajú svoje vedomie. Predovšetkým som pred tým varoval.

Vedomé písanie je, keď si sadneš, očistíš sa a zavoláš si, naladíš sa napr. na svojho strážneho anjela alebo duchovného vodcu a on ti nadiktuje rôzne veci a ty to zapíšeš. :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 22 Feb 2006 23:02 
Obrázok užívateľa

To neznám, co je to vypnout vědomí.
Když přijímám zprávu od nějaké bytosti, tak vypínám mysl, abych do toho nestrkala vlastní myšlenky a tak nezměnila obsah.

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 23 Feb 2006 09:45 

Mal som na mysli denné vedomie... :wink:

Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 01 Mar 2006 20:13 
Obrázok užívateľa

caute... :D
aj ja vrele odporucam automaticke piasnie..... je to vazne super
ja tak komunikujem so svojimi sprievodcami (napr. aj ked robim vyklady)...

inak, je super, ze ak chcete komunikovat s inymi bytostami, a spytate sa ze ci pochadzaju zo svetla, musia vam odpovedat pravdivo? (a ak poziadete o ochranu nejaku vyspelu bytost- napr. AA Michalea alebo Jezisa ani sa k vam nizsia bytost nedostane)
a treba si zaziadat o najvyssiu moznu bytost/sprievodcu...

hihihihihi ... a viete co sa mi asi najviac paci?
cim viac sa otvaram laske a svetlu z vyssich sfer a snazim sa byt pre nu branou, tym viac ju pritahujem aj tu na Zemi... co je uuuuuuzasne a vie to super zmenit(aj zamotat k lepsiemu) cely zivot, chapanie seba sameho aj niektore charakterove vlastnosti....

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia